Вступ до ВНЗ 2019: Кабмін критично скоротив місця по всіх факультетах

main image main image

Вступ до ВНЗ 2019: Кабмін критично скоротив місця по всіх факультетах

Кабмін скоротив обсяги держзамовлення на підготовку фахівців, наукових, науково-педагогічних та робітничих кадрів, підвищення кваліфікації та перепідготовку кадрів у 2019 році, а також проектні обсяги державного замовлення на 2020-2021 роки.

У середу, 26 червня уряд затвердив обсяги державного замовлення на цей рік, передає "Країна".

Найбільше скорочення відчують магістри: тут обсяг держзамовлення знижений на 10,4% порівняно з минулим роком – до 55,4 тис.

чол.

Віце-прем'єр-міністр-міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів в ході урядового засідання підкреслив, що загальний обсяг підготовки прийняття фахівців в 2019 році передбачається в кількості 182,56 тис.

чол., в тому числі на денній формі – 161,79 тис.

У МЕРТ відзначили, що ці показники на 1,3% і 2,3% менше у порівнянні з затвердженими в 2018 році.

ЗНО.

Крім цього, скорочення торкнулися також держзамовлення на підготовку молодших спеціалістів – на 2,5% порівняно з минулорічними показниками, до 36,7 тис.

чол., бакалаврів – на 2,9%, до 79,8 тис.

Проектні показники державного замовлення на підготовку наукових і науково-педагогічних кадрів у аспірантуру на 1,2% нижче торішнього обсягу – 4,3 тис., у докторантуру – на 4% менше, до 459 чол.

Передбачається, що зведений обсяг фінансування держзамовлення на підготовку фахівців, наукових, науково-педагогічних та робітничих кадрів, підвищення кваліфікації та перепідготовку кадрів у 2019 році становить близько 34,6 млрд гривень, з них:.

на підготовку фахівців, науково-педагогічних кадрів - майже 32,3 млрд грн; на підготовку робітничих кадрів - майже 496,9 млн грн; підвищення кваліфікації та перепідготовку кадрів (післядипломна освіта) - майже 1,8 млрд грн.

Раніше портал “Знай.uа” повідомляв про те, що змінилися порядок і дати проведення творчих конкурсів на вступ до внз на відповідні спеціальності.

“Знай.uа” повідомляв про те, що з'явилася інформація про мінімальні бали ЗНО, необхідних для вступу до внз.

Упоминаемые персоны
Степан Кубів 3 згадки Степан Кубів