Зеленський сподівається, що через рік «цієї війни не буде»
Зеленський сподівається, що через рік «цієї війни не буде»

Зеленський сподівається, що через рік «цієї війни не буде»

Президент України Володимир Зеленський сподівається, що через рік війни на Донбасі вже не буде.

На брифінгу в понеділок у Києві після завершення саміту Україна-ЄС, відповідаючи на запитання про кроки України щодо врегулювання конфлікту на Донбасі, одним із моментів Зеленський позначив питання пенсій і соцвиплат.

Президент нагадав, що для отримання пенсій в Україні переселенці з окупованих територій не можуть перебувати там більше ніж 60 днів.

«Ми запропонували наступний крок: давайте розширимо можливість людям бути людьми.

Ми запропонували термін в один рік, хоча я дуже сподіваюся, що через рік у нас вже не буде цієї війни», - наголосив він.

Зеленський також зазначив, що потрібен чіткий перелік тих продуктів і товарів, які не можна провозити між підконтрольною і непідконтрольною Україні територіями Донбасу, щоб полегшити життя громадянам, які «не грають у політичні ігри» й опинилися в скрутному становищі.

Також сьогодні Зеленський заявив, що міст у Станиці Луганській можуть побудувати впродовж місяця.

За його словами, зараз очікується демонтаж бетонних конструкцій зі сторони бойовиків.

Источник материала
loader
loader