Чому люди часто хворіють під час відпустки

main image main image

Чому люди часто хворіють під час відпустки

Хотіли повалятися на пляжі або навіть просто на дивані за серіалом – а замість цього раптово опиняєтеся на лікарняному ліжку.

Експерти HuffPost назвали основні причини цієї вселенської несправедливості.

Ви занадто перенапружилися перед відпусткою Як правило, останні робочі дні – справжнє пекло.

У цей період ви недосипаєте, відмовляєтеся від відвідування спортзалу, забуваєте вчасно поїсти й збиваєте нормальний розпорядок життя.

Втома і стрес перед відпусткою можуть спровокувати загострення хронічного захворювання і підвищити шанси підхопити інфекцію.

Не перевантажуйте себе перед відпусткою.

Ваш організм вас підвів Багато людей зауважують, що частіше застуджуються, страждають від нездужання або епізодів психічних розладів в період, коли вони розслабляються – у вихідні або у відпустці.

У психології це явище навіть отримало назву "ефект підстави".

Так, одне тайванське дослідження продемонструвало, що люди частіше потрапляють в невідкладну допомогу з виразкою шлунка саме в неробочі дні.

Це – наслідок подорожі Вирушаючи у відпустку на поїзді або літаку, ви стикаєтеся з великою кількістю незнайомців, а, значить, імунітету доводиться відбивати атаки армії мікробів.

Як наслідок, мандрівники часто скаржаться на застуду або кишковий розлад в перший же день після прибуття до місця відпочинку.

Як не захворіти? Щоб уникнути цих та інших неприємностей, здатних зіпсувати відпустку, експерти радять дотримуватися наступних правил:.

намагайтеся рівномірно розподілити справи перед відпусткою; контролюйте стрес будь-яким доступним чином; підтримуйте боєздатний імунітет; частіше мийте руки під час подорожей; не забудьте про всі необхідні щеплення.