Палата представників Конгресу США.

Палата представників проголосувала за резолюцію про офіційне засудження расистських висловлювань президента США Дональда Трампа, які він опублікував у Twitter і адресував чотирьом жінкам конгресменам, що походять з іммігрантських сімей.

Про це повідомляє ABC News.

"Це образа для 22 мільйонів натуралізованих громадян, що народилися в іншій країні.

Це образа сотень мільйонів американців, які розуміють і люблять те, як працює американська демократія", - заявив член палати представників, республіканець Джеймі Раскін.

Автором законопроекту під назвою "Засудження расистських коментарів президента Трампа щодо членів Конгресу" є член палати представників Том Малиновський, уродженець Польщі.

І хоча, республіканці стверджували, що критика спікера Палати представників Ненсі Пелосі щодо коментарів Трампа суперечила правилам Палати представників про заборону робити законодавцям заяви з оцінками висловлювань президента під час голосування, резолюція, що засуджує словесні атаки Трампа стосовно чотирьох жінок-демократів з Палаті представників, була ухвалена 240 голосами проти 187.

Троє з чотирьох демократів, на яких напав Трамп – конгресмени Аянна Преслі з Массачусетсу, Олександрія Окасіо-Кортез з Нью-Йорка і Рашида Тлейб з Мічигану - народилися в Сполучених Штатах.

Член палати представників Ільхан Омар, депутат-мусульманка, яка представляє Міннесоту, яку Трамп неправдиво звинуватив у вихвалянні Аль-Каїди, народилася у Сомалі.

Всі четверо є громадянами США.

Спікер Палати представників Ненсі Пелосі, представник демократів з Каліфорнії, не зважаючи її ворожнечу з даною групою політиків у внутрішньопартійній боротьбі, стала на їхній захист разом з іншими колегами-демократами.

Вона назвала коментарі Трампа "ксенофобськими".

Источник
Оригинальная версия
Поделиться сюжетом
https://m.me/nakolinaperedukrainoy