СБУ ліквідували міжрегіональний конвертаційний центр з обігом близько 300 млн грн

main image main image

СБУ ліквідували міжрегіональний конвертаційний центр з обігом близько 300 млн грн

18 липня.

Співробітники Служби безпеки України припинили діяльність потужного міжрегіонального конвертаційного центру із загальним обігом у сотні мільйонів гривень.

Про це УНН повідомляє з посиланням на прес-службу СБУ у Facebook.

За даними спецслужби, організатори угруповання з Києва та Полтави організували механізм із виведення у “тінь” коштів низки суб’єктів підприємницької діяльності.

Зловмисники “надавали послуги” комерсантам із мінімізації податкового навантаження.

“Механізм розкрадання бюджетних коштів був організований через використання підконтрольних фірм реального сектору економіки та підприємств з ознаками фіктивності.

Під час санкціонованих слідчих дій у офісних приміщеннях „конверту“, за місцями проживання та в автомобілях фігурантів провадження правоохоронці виявили печатки низки фіктивних підприємств, засоби зв’язку, ноутбуки, податкову звітність та документацію, яка доводить проведення фінансових оборудок, а також готівку на суму понад 2,6 мільйона гривень”, — йдеться в повідомленні.

За висновками експертів, за час свого функціонування конвертцентр встиг “вивести в тінь” приблизно триста мільйонів гривень.

Наразі на рахунки понад сорока п’яти юридичних осіб, а також на майно, яке використовувалося в протиправній діяльності накладено арешт.

Діяльність конвертцентру повністю локалізовано.

Триває досудове розслідування.

Детальніше про подію
СБУ накрила великий міжрегіональний конвертаційний центр
СБУ накрыла крупный межрегиональный конвертационный центр
СБУ ліквідувала конвертцентр з оборотом 300 млн грн