Уроки війни в Україні: американських артилеристів знову будуть вчити стріляти без допомоги електроніки

main image main image

Уроки війни в Україні: американських артилеристів знову будуть вчити стріляти без допомоги електроніки

19:01, 18 липня 2019.

Зброя.

Конфлікт на Донбасі показав, наскільки сьогодні зросла загроза засобів РЕБ.

Американські артилеристи ведуть вогонь з гармати M777 в Афганістані / Wikipedia.

Артилеристи ЗС США повертаються до вивчення "ручних" методів управління вогнем та стрільби після аналізу російської агресії в Україні.

Як повідомляє Defence Blog, в ході кампаній в Іраку та Афганістані американським військовим практично не доводилося стикатися з методами радіоелектронної боротьби, але конфлікт на українському Донбасі показав, наскільки сьогодні зросла загроза засобів РЕБ.

В результаті, Артилерійська школа армії США знову зробила акцент на вивченні військовими базових методів застосування артилерії, без використання цифрових засобів.

За словами американських офіцерів, школа почала приділяти значно менше уваги методам ручного управління, оскільки американська система управління вогнем AFATADS (Advanced Field Artillery Tactical Data System) показала свою ефективність у будь-яких ситуаціях і радикально прискорила процес стрільби.

Потім в ході російської агресії в Україні засоби РЕБ показали високу ефективність, в той час як кібератаки почали бити по інфраструктурі цивільних підприємств.

Ці атаки, як відзначають військовослужбовці США, «розбудили деяких людей».

Протягом минулого року керівництво Артилерійської школи зробило одним зі своїх пріоритетів повернення ручного управління вогнем в програми навчання кадрів.

Тепер американські студенти-артилеристи починають підготовку, використовуючи карти, та вивчають математику задля вирішення вогневих завдань.

#артилерія#США.

Фото и видео