Як виглядають справжні довгожителі: «всім їм більше 100 років», фото

main image main image

Як виглядають справжні довгожителі: «всім їм більше 100 років», фото

Дивовижні фотопортрети справжніх довгожителів Вік можна вважати певним надбанням, адже це безцінний досвід і зріла мудрість.

Єдиний мінус, з віком обличчя людини змінюється.

З’являються зморшки, риси стають загрубілими, волосся сивіє.

Але одне залишається незмінним – особистість. Фотограф Ян Лангер створив проект під назвою “Обличчя століття”, зробивши фото 13-ти чеських довгожителів, які прожили понад 100 років.

Ян порівняв отримані знімки з фотографіями своїх героїв в молодості.

“Ця серія порівняльних знімків досліджує загальні риси і відмінності в зовнішності.

Риси характеру протягом життя змінюються, але здається, що сутність особистості незмінна”, – пояснює свій проект Лангер.

Від води можна померти: як пити правильно Здоров'я Раніше ми публікували неймовірні фотографії з життя морських ромів.

Хто такі роми, або цигани – відомо кожному.

А ось про те, як живуть їхні представники в морських державах, відомо небагато.

Морські цигани, або, як їх романтично називають, люди моря, – це окрема народність, маленька загублена в часі жменька людей.

Більшість поселень морських циган розташовані відокремлено і знаходяться або на острівцях, або прямо у воді недалеко від них, тому перше, що кидається в очі, коли під’їжджаєш до такого села, – маленькі будиночки, живописно розкидані уздовж берега. Нещодавно також в Мережі з’явилися фотографії наймиліших і найкомфортніших в’язниць світу.

Зазвичай, коли ви чуєте слово «в’язниця», перше, що спадає вам на думку, – образ задушливих, маленьких камер з купою злісних засуджених. Принаймні саме так переважно зображують в’язниці в численних фільмах.