В Опорі розповіли, які порушення найчастіше фіксували на парламентських виборах

main image main image

В Опорі розповіли, які порушення найчастіше фіксували на парламентських виборах

Під час виборів до Верховної Ради порушення при видачі бюлетенів зафіксували на 10,1% дільницях, а під час виборів президента цей показник склав 5,5%; фотографування бюлетенів фіксували на 0,8% і 3,3% дільниць відповідно.

Про це повідомили у мережі "Опора".

Під час голосування на парламентських виборах порушення процедур видачі виборчих бюлетенів принаймні один раз зафіксували на 10,1% дільниць.

На повторному голосуванні на президентських виборах у квітні поточного року цей показник склав 5,5%.

За даними спостерігачів, сьогодні на 4,2% дільниць траплялися випадки розголошення таємниці голосування (другий тур президентських виборів - 5%).

Під час голосування на виборах до Ради інциденти із фотографуванням своїх бюлетенів зафіксували на 0,8% дільниць (коли обирали президента із двох кандидатів цей показник склав 3,3%).

Спостерігачі зазначають, що 99,2% дільниць закрилися відповідно до законодавства - о 20:00 (під час другого туру президентських виборів цей показник був аналогічним).

Разом з тим, на 2% виборчих дільниць спостерігачів не допустили до всіх виборчих процедур (раніше - 1,5%).

Як повідомлялося, у неділю станом на 18:00 поліція відкрила понад 40 кримінальних проваджень за фактом порушень при голосуванні на виборах до Верховної Ради.

ins{.

Фото и видео