Експерти пояснили, в якому віці потрібно починати сексуальне життя

main image main image

Експерти пояснили, в якому віці потрібно починати сексуальне життя

17:24, 22 липня 2019.

Стосунки.

131.

За словами сексологів, на початку сексуального життя (і потім), потрібно бути впевненим у партнері.

Ідеального віку для початку статевого життя немає / фото pixabay.

У чоловіків і жінок статеве дозрівання відбувається в різному віці, а психологічна зрілість – взагалі для кожного індивідуальна.

Тому питання про початок статевого життя є дуже складним.

Про це у коментарі "Здоров'ю 24" розповіли лікар акушер-гінеколог, лікар УЗД Галина Петренко і сексолог, жіночий коуч тренер з імбілдингу Катерина Філіппова.

За словами Галини Петренко, ідеального віку немає, тому що це залежить від регіону проживання (на півдні дівчата мають більш ранній початок статевого дозрівання, ніж на півночі), культурних та релігійних уподобань, соціального статусу жінки й ще багатьох інших причин.

"Але фізіологічно жінка повністю готова до інтимних стосунків у віці 18-19 років, саме в цьому віці статеві органи готові до статевих контактів, мають природний захист слизових оболонок, імунітету, і готовність до пологів у випадку вагітності.

Щодо чоловіків – фізіологічно чоловік готовий до інтимних стосунків з 15-16 років, але найчастіше в цьому віці чоловік ще не готовий відповідати за наслідки таких стосунків", - каже лікар УЗД Галина Петренко.

Катерина Філіппова радить вступати в інтимні стосунки, коли дозріли психологічно.

Деякі люди вже в 16-18 років прекрасно усвідомлюють, що секс це не тільки задоволення і якийсь "заборонений плід", але й відповідальність.

Оскільки небажана вагітність і хвороби передаються статевим шляхом, а також інші неприємні сюрпризи.

Раніше сексолог пояснила, як отримати одночасний оргазм з партнером.

#секс.

Фото и видео