У "Слуги народу" обговорюють новий адмінтерустрій України, місцеві вибори є сенс відкласти до вирішення цього питання, - Наталуха

main image main image

У "Слуги народу" обговорюють новий адмінтерустрій України, місцеві вибори є сенс відкласти до вирішення цього питання, - Наталуха

Кандидат у депутати від партії "Слуга народу", юрист, фахівець зі стратегічних комунікацій Дмитро Наталуха вважає, що місцеві вибори в Україні варто проводити після того, як парламент ухвалить закон про засади адміністративно-територіального устрою України.

Таку думку Наталуха висловив в ефірі "112 Україна".

На його думку, проводити місцеві вибори на основі чинного адміністративно-територіального устрою неефективно.

"По місцевим виборам, я б пропонував не поспішати з цим, тому що, сфера діяльності, над якою я планую працювати, це децентралізація.

В моєму розумінні місцеві вибори повинні пройти за новим адміністративно-територіального устрою, інакше представництво буде неефективним, воно буде некоректним.

Тому якщо ми спочатку проведемо місцеві вибори, а потім проведемо закон про засади адміністративно-територіального устрою, то це буде трошки нелогічно.

І це одна з історій, яку ми на сьогоднішній день є в процесі обговорень.

Тому моя особиста позиція - я б не поспішав", - сказав Наталуха.

Дмитро Наталуха проходить у Верховну Раду IX скликання за списком партії "Слуга народу" за номером 14.

У парламенті зареєстрований законопроект №8051 Про засади адміністративно-територіального устрою, який скасовує цей указ і встановлює правила нового адмінтерустрою.

Законопроект дає визначення адміністративно територіального устрою, адміністративно територіальної одиниці, населеного пункту, визначає порядок вирішення питань адміністративно-територіального устрою, вводить державний електронний реєстр адміністративно-територіальних одиниць і населених пунктів.

Місцеві вибори в Україні призначені на осінь 2020 року.

Упоминаемые персоны
Количество упоминаний за последние 24 часа
Дмитро Наталуха 0 згадок Дмитро Наталуха