Якщо Україна хоче стати частиною західного світу, то вона повинна вести себе відповідно: свобода слова, преси і вибору, – Нейтан Гілл

main image main image

Якщо Україна хоче стати частиною західного світу, то вона повинна вести себе відповідно: свобода слова, преси і вибору, – Нейтан Гілл

Нейтан Гілл.

Євродепутат від Великобританії, член міжпарламентського комітету асоціації Україна-ЄС, член підкомітету з прав людини Європарламенту Нейтан Гілл вважає, що свобода слова – це не тільки питання турботи про журналістів.

Про це він заявив в ексклюзивному коментарі "112 Україна".

"Це також стосується людей.

Люди повинні вирішувати, як вони хочуть жити в країні, де свобода слова цінується і де журналісти не піддаються нападам, де журналісти можуть робити репортажі на теми, які самі ж вибирають.

Люди самі мають вирішувати, який з каналів повинен мовити.

Так що це питання стосується не тільки журналістів, ми не можемо залишити це питання кільком тисячам журналістів, щоб вони були "чемпіонами свободи слова", – зазначив європарламентар.

Гілл також вважає, що уряд і політики повинні розуміти цінність свободи слова.

"Тому що кожна нація на планеті, у якої є свобода слова, – це багата нація, щаслива нація; нація, в країні якої працює бізнес, і є люди, які хочуть інвестувати в нього.

Так що, якщо Україна хоче розвиватися, якщо Україна хоче стати частиною західного світу, то вона повинна вести себе так само, як західний світ.

Свобода слова, свобода преси і свобода вибору", – додав європарламентарій.

Раніше Гілл заявляв, що свобода слова в Україні зникне, як тільки влада почне закривати незалежні ЗМІ.