Участь бюджетників у заході до Дня Незалежності України є добровільною, - Офіс Президента

main image main image

Участь бюджетників у заході до Дня Незалежності України є добровільною, - Офіс Президента

В Офісі Президента пояснили, що участь працівників бюджетною сфери у офіційних заходах до Дня Незалежності України є добровільною.

Про це повідомляє прес-служба Офісу Президента.

"Участь працівників бюджетної сфери у заходах з нагоди відзначення 28-ї річниці Незалежності України є добровільною.

Інформація про те, що Офіс Президента нібито примусово збирає вчителів, лікарів і представників громадськості на генеральну репетицію святкування, не відповідає дійсності", - підкреслили в Офісі Президента.

Зазначається, що в розпорядженні Офісу Президента йдеться про надання допомоги тим людям, хто хоче взяти участь в урочистостях, і які представлятимуть різні регіони країни.

Мова йдеться саме про учасників, а не глядачів.

Запрошених будуть відзначати нагородами.

Зазначається, що місцеві органи влади мають зібрати усю інформацію про склад делегацій і прослідкувати, аби не було проблем з дорогою до столиці.

Замість традиційного параду на День Незалежності відбудеться Хода гідності, і не лише за участі військових, а й за участі представників різних професій, які відіграють важливу роль у формуванні держави.

У Ході візьме участь президент України Володимир Зеленський та керівництво держави.

Після цього голова держави звернеться до українського народу.

За словами керівника Офісу президента України Андрія Богдана, також у центрі Києва відбудеться концерт, організацією якого займається один з найвідоміших українських режисерів Алан Бадоєв і хореограф Олена Коляденко.