АМПУ вимагає від Кабміну ухвалити 5 рішень для розвитку портової галузі

main image main image

АМПУ вимагає від Кабміну ухвалити 5 рішень для розвитку портової галузі

Про це повідомляє прес-служба АМПУ.

АМПУ звернулася до голови уряду Володимира Гройсмана з відкритим листом.

У документі визначено п’ять життєво необхідних для портової галузі рішень, які вже давно підготовані до розгляду, але досі не ухвалені Кабінетом Міністрів.

«Уряд уже отримав щодо цього десятки листів як безпосередньо від АМПУ, так і від галузевих об’єднань, членом яких є Адміністрація, а також від бізнес-асоціацій, які теж підтримують ініціативи АМПУ.

Подальше зволікання з їх прийняттям може негативно позначитися на розвитку портової галузі України, залученні інвестицій, реалізації проектів державно-приватного партнерства, а також впровадженні в українських портах європейських стандартів взаємодії між державними органами та бізнесом», — повідомили в АМПУ.

Так, зокрема, АМПУ наполягає на ухваленні:.

Стратегії розвитку морських портів України до 2038 року.

Фінансового плану ДП «АМПУ» на 2019 рік.

Проекту постанови Кабінету Міністрів України, який передбачає зменшення ставки дивідендів у держбюджет для державних підприємств портової галузі, зокрема й ДП «АМПУ», з 90% до 50%.

Проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку перевірки, взяття проб води та проведення їх аналізу».

Проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 21 травня 2012 р.

№ 451» щодо запровадження Морського вікна (Maritime.