Канал «UA: Культура» у День Незалежності покаже концерт НАОНІ, вечір Жадана і фільм «Брати.Остання сповідь»

main image main image

Канал «UA: Культура» у День Незалежності покаже концерт НАОНІ, вечір Жадана і фільм «Брати.Остання сповідь»

Про це йдеться у телепрограмі телеканалу.

О 09:29 розпочнуться прямі трансляції з Майдану Незалежності.

Після цього «UA: Культура» покаже дві концерти: гранд- концерт «Зірки світової опери» (о 11:28) та ювілейний концерт «НАОНІ — 50 років» (о 16: 25 і о 17: 40).

Гранд- концерт «Зірки світової опери» відбувся 29 червня на Софійській площі.

У концерті взяли участь соліст театру «Ла Скала», Віденської опери Віталій Білий, Дмитро Попов, який виступає в Королівському оперному театрі Ковент-Гарден, берлінській Дойче-опері, Баварській опері в Мюнхені, Королівському театрі Туріну, оперних театрах Штутгарта і Монте-Карло, на сцені Ліонської та Австралійської опери в Сіднеї, Євген Орлов, який співав в Metropolitan Opera, Opera de Bilbao, Gran Teatre del Liceu в Барселоні, L'Opera de Montreal, Deutsche Oper Berlin, примадонна Національної опери України, лауреат Національної премії ім.

Вони співали арії з опер Пуччіні, Верді, Россіні, Сен-Санса, Бізе, Лисенка, неаполітанські та українські пісні у супроводі Заслуженого академічного симфонічного оркестру Українського радіо під орудою головного диригента Володимира Шейка.

У концерті взяли участь Національна академічна хорова капела України «Думка» під керівництвом головного диригента Євгена Савчука.

Ведучий – Дмитро Хоркін.

Ювілейний концерт «НАОНІ — 50 років» відбувся 12 квітня у Національному академічному театрі опери та балету України імені Тараса Шевченка.

У першому відділі звучали більш класичні і національні твори за участю зіркових оперних гостей: Марії Стеф'юк, Сусанни Чахоян, Сергія Магери.

А у другому відділі – сучасні популярні зірки української поп-сцени: Джамала, Валерій Харчишин, Олег Скрипка та інші.

18:41 – художній фільм «Брати.

Остання сповідь», знятий Вікторією Трофіменко за мотивами роману «Джмелиний мед» шведського письменника Торгні Ліндгрена.

Прем’єра стрічки відбулася у 2014 році.

О 21:00 – в ефірі творчий вечір Сергія Жадана «Цитатник», який відбудеться напередодні, 23 серпня, у Жовтневому палаці.

Також упродовж дня на «UA: Культура» заплановані телепрем’єри, присвячені Дню Незалежності України.