Про це Володимир Бородянський повідомив 20 серпня на своїй сторінці в Facebook.

«Антон – відомий послідовник позиції українізації вітчизняного видавничого ринку.

На його думку, українські видавці можуть конкурувати із російськими, активно купуючи права на видання, забезпечуючи якісний переклад та промоцію.

Традиційно запрошуємо до діалогу всіх експертів галузі», – розповів він.

Антон Мартинов на своїй сторінці в Facebook підтвердив цю інформацію: «Не часто дзвонить міністр (майбутній) і запрошує в команду під реалізацію амбітних цілей.

Я люблю думати масштабно, а на зустрічі тебе просять піднятися ще вище над ситуацією.

Пропозиція від Владимир Бородянский була прийнята там же на зустрічі і тепер я очолюватиму напрямок "Книги" (хоча мені більше подобається термін «видавнича індустрія») у Міністерстві гуманітарної політики, яке планують створити, об’єднавши кілька чинних міністерств».

Крім того, напрямком «Туризм» опікуватиметься Павло Корнієнко, який працював у консалтингових компаніях Mc.

Kinsey & Company, A.

Kearney та Roland Berger.

За напрямок «Тектатр» відповідатиме Андрій Палатний, куратор театральної програми Гогольfest, проєктний менеджер ЦСМ «ДАХ», актор.

Напрямком «Музика» займатиметься Галина Григоренко, співзасновниця та генеральна продюсерка Open Opera Ukraine.

Співзасновниця громадської організації IDONOR, засновниця благодійного фонду «Твоя опора» Валерія Татарчук стала координаторкою напрямку «Благодійність і волонтерство».

За словами пана Бородянського, у рамках гуманітарної стратегії заплановано 11 напрямків, кожен з яких матиме свого координатора, а саме: музеї та заповідники; театри; музика (консерваторії, філармонії тощо); кіно; релігія; бібліотеки, книги, видавнича справа; медіа: ЗМІ (телебачення, преса, радіо), соціальні медіа та інтернет видання, інформаційна безпека; спорт; туризм; благодійність та волонтерство; гуманітарна та інформаційна політика тимчасово окупованих територій.

Поделиться сюжетом
https://m.me/nakolinaperedukrainoy