Супрун заявила, що чекає 29 серпня «подивитися, що буде відбуватися»

main image main image

Супрун заявила, що чекає 29 серпня «подивитися, що буде відбуватися»

Виконувач обов'язків міністра охорони здоров'я Уляна Супрун готова далі очолювати своє міністерство, якщо в новому уряді буде можливість продовжувати реформу системи охорони здоров’я.

Про це Супрун сказала у коментарі журналістам перед засіданням Кабінету міністрів.

За словами керівниці МОЗ, зараз всі чекають 29 серпня аби подивитися, «що буде відбуватися».

«Президент буде виступати – це покаже нам шлях, напрям, вектор країни і цієї Верховної Ради.

Можливо, буде навіть і представлення прем’єрміністра – побачимо.

А тоді вже буде представлення уряду», - наголосила Супрун.

На думку очільниці МОЗ, наразі в країні однопартійна система і рішення щодо уряду прийматимуть «прем’єрміністр і коаліція чи партія – це буде їхнє рішення, а не моє особисте».

Супрун наголосила, «залежно від прем’єрміністра, залежно від того, як буде сприйматися політика трансформації системи охорони здоров'я, якби були такі можливості, щоб своя команда, підтримка фінансова й політична, щоб трансформація далі відбувалася – я думаю, що кожен (член нашого уряду) залишився б на своїй посаді й далі працював».

Водночас, Супрун зазначила, що «у багатьох нових обранців і в Офісі президента немає розуміння, що відбувається в медичній сфері, бо вони бачать, що багато журналісти показують – і це не завжди позитив».

За словами керівниці МОЗ, насправді є позитив, бо «28,2 млн українців уже зайшли в реформу, первинна ланка працює досить гарно, хоч є поодинокі речі, які ще не дійшли до кінця у первинній ланці, а вторинна ланка – там, де є лікарні – мають автомізуватися».

До слова, «Зважуйте кожне слово»: Супрун відповіла Разумкову на критику медреформи.

В «Слузі народу» на посаду міністра охорони здоров’я розглядали кандидатуру свого депутата Михайла Радуцького.

Після зустрічі Супрун з Зеленським Радуцький заявив, що не хоче бути міністром охорони здоров’я, попри бажання президента, а хоче працювати в профільному комітеті Верховної Ради.

Як повідомлялося, Супрун анонсувала запуск лінії з питань запобігання суїцидів для ветеранів.