Центральна виборча комісія опублікувала результати позачергових парламентських виборів по останньому, 210 одномандатному округу в Чернігівській області в офіційному виданні "Голос України".

Зазначається, що переміг Борис Приходько.

"Відомості про народного депутата України, обраного на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року в одномандатному виборчому окрузі № 210.

Приходько Борис Вікторович, 1973 року народження", - йдеться у "Голосі України".

Раніше кандидат у народні депутати Борис Приходько повідомив телеканалу "112 Україна", що деякі члени ОВК не погоджувались із рішенням голови ОВК, яка пропонувала перерахувати 32 дільниці по новому, адже в ухвалі суду про таке не йшлося, і через ці суперечки до 8 ранку була майже припинена робота ДВК.

Як повідомлялося, Центральна виборча комісія не встигла підвести підсумки про результати голосування на позачергових парламентських виборах у встановлений законом строк - до 5 серпня.

Тільки наступного дня, 6 серпня, ЦВК прийняла протокол про підсумки голосування в одномандатному виборчому окрузі № 210 з позначкою "Уточнений".

Вранці 7 серпня повідомлялося, що в офіційній пресі опублікували результати позачергових парламентських виборів - проте без даних по одномандатному округу № 210.

Поделиться сюжетом
https://m.me/nakolinaperedukrainoy