Адвокат Трампа Джуліані продовжує вимагати від уряду України провести розслідування щодо сина Байдена, - NYT

main image main image

Адвокат Трампа Джуліані продовжує вимагати від уряду України провести розслідування щодо сина Байдена, - NYT

Особистий адвокат президента США Дональда Трампа Руді Джуліані, продовжує вимагати від уряду України провести розслідування в відношенні сина Джо Байдена.

Про це повідомляє New York Times.

"Джуліані говорив по телефону і провів особисту зустріч у Мадриді з висопоставленим представником Зеленського, щоб спонукати Україну розслідувати потенційний конфлікт інтересів, пов'язаний із родиною Байдена, а також питання про те, чи здійснювала ця країна певні кроки під час виборів 2016 року (в США – ред.), з метою нашкодити виборчій кампанії Трампа", - йдеться у повідомленні.

Видання нагадує, що генеральний прокурор України заявив у травні про відсутність у нього доказів вчинення правопорушення колишнім віце-президентом Джо Байденом або його сином Хантером щодо потенційних конфліктів інтересів, пов'язаних зі співробітницством їхньої сім'ї з українською компанією.

Американські державні чиновники, які займаються зовнішньою політикою, пов'язаною з Україною, звинувачують Джуліані в тому, що він ускладнив дипломатичний візит президента України Володимира Зеленського в Білий дім, зазначає видання.

New York Times раніше повідомляло, що Джуліані хотів відвідати Україну, щоб переконати адміністрацію Володимира Зеленського розслідувати дані, які спонукали спеціального прокурора Роберта Мюллера розпочати процес про втручання Росії у вибори 2016 року.

Джуліані скасував цю поїздку в травні, а потім зустрівся із колишнім українським дипломатом у Нью-Йорку.