22 серпня, 2019, 18:27.

.

Директор Українського інституту національної пам’яті Володимир В’ятрович заявив, що, якщо не буде можливості співпрацювати з Кабінетом міністрів, із парламентом та з Офісом президента, то він піде у відставку.

"Я вважаю, що держава ще потребує державної політики відновлення національної пам’яті і потребує, власне, такого інструменту, як Інститут національної пам’яті", - сказав В’ятрович.

Однак, він додав, що в перспективі держава може перестати потребувати окремого інституту зі збереження національної пам’яті, а його функції можуть бути передані науковим інститутам.

В’ятрович наголосив, що хотів би й надалі залишитися на посаді, якщо буде можливість "реалізації державної політики", якщо - ні, то він "не бачить сенсу" залишатися на своїй посаді.

"Якщо не буде розуміння важливості цієї політики, якщо не буде можливості співпрацювати з Кабінетом міністрів, з урядом, із парламентом, з Офісом президента, то навряд чи є сенс залишатися на цій посаді для того, щоб просто залишатися на посаді", - завершив він.

Поделиться сюжетом
https://m.me/nakolinaperedukrainoy