Удача передбачувана: як зробити себе щасливішими - поради психолога

main image main image

Удача передбачувана: як зробити себе щасливішими - поради психолога

Якось англійський психолог Річард Вайзман провів дослідження, яке тривало 10 років і було пов'язано з наукою про удачу.Він помістив в газету декілька оголошень, де просив людей, які вважають себе або щасливими, або невдахами, зв'язатися з ним.

Всього в дослідженні узяли участь 400 людей різного віку та з усіх верств суспільства.Щасливці і невдахиВ одному експерименті він попросив тих, хто вважає себе щасливцями, і хто думає, що вони невдахи, подивитися газету і порахувати кількість фотографій, опублікованих у ній.

Невдахам знадобилося близько двох хвилин, а щасливцям кілька секунд.

Чому?Справа в тому, що на другій сторінці газети було наступне повідомлення: "Годі рахувати.

В цій газеті 43 фотографії." Виявляється, що щасливчики були більш відкриті новим можливостям.В іншому експерименті, психолог представив всім учасникам наступний сценарій: уявіть, що ви в банку, і раптово входить озброєний грабіжник.

Він стріляє один раз, але куля потрапляє саме вам в руку.

Чи вважаєте ви цю подію успіхом або невдачею?А ось щасливчики навпаки, вважали це вдалим сценарієм, адже могло бути гірше – куля могла влучити в голову і вбити.

За словами психолога, щасливі люди за своєю природою завжди думають про те, що невдача, з якою вони зіткнулися, могла бути гірше.

Тому у них найчастіше позитивне ставлення до себе і свого життя.Це, в свою чергу, веде до того, що вони завжди чекають кращого від свого майбутнього.

Завдяки цьому вони продовжать жити щасливим життям.Як привернути удачуВайзман використовував своє дослідження, щоб з'ясувати, як люди могли б стати більш успішними.

Він виявив, що успішні люди завжди використовують чотири принципи.

Тому, щоб стати більш вдалим, варто:1.

Збільшити свої шанси.

Будьте більш відкриті для чогось нового і невідомого, і намагайтеся бути спокійніше.2.

Слухати свій внутрішній голос.

Навчіться приділяти більше уваги своїй інтуїції і спробуйте очистити свій розум від сумбурних думок.3.

Завжди очікуйте, що вам пощастить.

Успішні люди завжди припускають, що все буде добре.

Це дає їм сили і мотивацію продовжувати йти далі, навіть незважаючи на невдачі, які бувають у всіх.4.

Перетворити невезіння в удачу.

Уявіть, що все могло бути гірше.

Не зациклюйтеся на поганому.

Намагайтеся взяти ситуацію під контроль, замість того, щоб відпустити і здатися.У кожного народу на планеті є особливі знаки і символи, які притягують удачу.

Наприклад, символами успіху є монети.

Найщасливішими є монети, в яких є дірочка або які трохи погнуті.

Їх сила особливо велика, якщо вони потрапляють як решта при покупках.

Їх потрібно носити в лівій кишені або на шиї на мотузці.Повір'я, пов'язані з монетами:Удача буде завжди на вашому боці, якщо тримати глечик з дрібними монетами в кухні.Першу монету, яку ви отримуєте за день, слід покласти в порожній кишеню і носити її там, щоб вона привернула більше монет.Монети, які були викарбувані у високосний рік, принесуть удачу.Якщо ви отримали найдрібнішу монету на здачу в понеділок - весь тиждень щаститиме.Щоб прибували гроші, слід взяти три монети одного номіналу, зв'язати їх червоною стрічкою і носити в гаманці.