Українські облігації держпозики продаватимуть на міжнародних торгових платформах

main image main image

Українські облігації держпозики продаватимуть на міжнародних торгових платформах

18:48, 11 вересня 2019.

Фінанси.

Нацбанк і Мінфін погодили порядок розміщення ОВДП.

Національний банк і Міністерство фінансів погодили зміни порядку розміщення облігацій внутрішніх державних позик для надання можливості проведення аукціонів на міжнародних торгових платформах.

Як повідомляється на сайті НБУ, зміни розширюють коло учасників ОВДП-аукціонів за рахунок первинних дилерів, що не належать до депозитарних установ.

Відзначається, що після прийняття Мінфіном рішення про перехід на міжнародну торговельну платформу програмний комплекс Національного банку ОВДП-online, який сьогодні використовується для первинних розміщень ОВДП, продовжить своє функціонування в якості резервної платформи.

Надалі планується сконцентрувати розміщення на сучасних IT-платформах, що дозволяють проводити швидке і зручне проведення операцій, що в перспективі дозволить розширити коло первинних дилерів, за рахунок іноземних учасників.

Наголошується, що також це дозволить спростити процес розміщень, скоротивши документообіг між НБУ і Мінфіном.

Як повідомляв УНІАН, Міністерство фінансів України поновило продаж валютних облігацій внутрішньої державної позики вперше майже за два місяці - з моменту рекордного розміщення ОВДП на 1 млрд дол.

16 липня.

#Нацбанк#Мінфін#ОВДП.

Фото и видео