Після атак на нафтопереробні заводи в Саудівській Аравії США вирішили виділити нафту зі своїх резервів для стабілізації ринку палива.

Відповідне розпорядження видав президент США Дональд Трамп, про що поінформував у своєму мікроблозі в Twitter.

"Враховуючи, що напад на Саудівську Аравію може вплинути на ціни на нафту, я санкціонував виділення нафти зі Стратегічного нафтового резерву, за потреби, у обсязі, достатньому для належного забезпечення ринків", - зазначив Трамп.

Based on the attack on Saudi Arabia, which may have an impact on oil prices, I have authorized the release of oil from the Strategic Petroleum Reserve, if needed, in a to-be-determined amount....

Donald J.

Trump (@real.

Trump) September 15, 2019.

За словами американського президента, він також поінформував всі відповідні установи про прискорення процесу затвердження нафтопроводів, які наразі мають отримати дозволи у Техасі і в інших штатах.

Як повідомлялося, після атаки дронів на нафтопереробні заводи в Саудівській Аравії світові ціни на нафту зросли більш ніж на 15%, що стало найвищим рівнем майже за чотири місяці.

Два об'єкти компанії на великих родовищах піддалися атаці з використанням дронів.

Пізніше держсекретар США Майк Помпео звинуватив Іран в атаках на нафтові заводи, які скоротили видобуток приблизно в два рази.

Іран всі звинувачення відкидає.

Источник
Оригинальная версия
Поделиться сюжетом
https://m.me/nakolinaperedukrainoy