Верховна Рада IX скликання.

Верховная Рада.

Верховна Рада ратифікувала протокол між Україною та Швейцарією про уникнення подвійного оподаткування податками на доходи і капітал, ухваливши законопроект № 0004.

Онлайн-трансляцію пленарного засідання вів телеканал Рада.

Очікується, що дія протоколу дозволить уникнути подвійного оподаткування доходів фізичних і юридичних осіб на територіях обох країн.

Право оподаткування розподіляється між Україною і Швейцарією в залежності від місця їх виникнення, а також із врахуванням у податкових зобов’язаннях платника податку однієї держави сум податків, сплачених на території іншої держави.

За словами заступника міністра фінансів з питань європейської інтеграції Юрія Гелетія, протоколом, "зокрема, передбачено збільшення розміру ставок оподаткування процентів та роялті з 0 до 5%, доповнення новою статтею щодо вдосконалення процедури взаємного узгодження, також передбачено розширення механізмів обміну інформацією".

Головне науково-експертне управління (ГНЕУ) висловилося на підтримку ратифікації протоколу.

Зазначають, що документ спрямований на створення ефективної двосторонньої договірно-правової бази для уникнення подвійного оподаткування, що сприятиме зменшенню податкових перешкод для інвестицій та торгівлі між країнами.

Київ 30 жовтня 2000 року, вчинений 24 січня 2019 року в м.

Поделиться сюжетом
https://m.me/nakolinaperedukrainoy