/https%3A%2F%2Fimgclf.112.ua%2F277x167%2F2019%2F09%2F18%2F402008.jpg%3Ftimestamp%3D1568800725)
У Польщі затримали українця, який нелегально перевозив мігрантів у Великобританію
Прикордонна служба Польщі затримала 34-річного українця, на якого французька влада видала європейський ордер на арешт.
Про це повідомляє Polskie Radio.
Українця підозрюють в участі у злочинній групі, яка перевозила мігрантів з Франції до Великобританії на човні, використовуючи Ла-Манш.
Інтерпол шукав підозрюваного в десятках країн світу.
Чоловік перебував у Польщі легально і повертався в рідне місто в Україні.
"Коли його затримали прикордонники, він був дуже здивований і не чекав такого ходу подій", - повідомляють у прес-службі Бескидського відділу прикордонної служби Польщі.
Повідомляється, що з початку 2019 року польські прикордонники затримали понад 250 осіб, розшукуваних польською владою і правоохоронними органами інших європейських країн.
Раніше повідомлялося про затримання в Польщі в рамках спецоперації по боротьбі з контрабандою бурштину 6 осіб, у т.
двох громадян України.

