"Київ-Баскет" обіграв чемпіона Австрії і вийшов до фіналу кваліфікації Ліги чемпіонів

Срібний призер Чемпіонату України "Київ-Баскет" у матчі-відповіді 1-го раунду кваліфікації Ліги чемпіонів обіграв австрійський "Капфенберг".

Поєдинок у київському Палаці спорту завершився з рахунком 73:63 на користь підопічних Айнарса Багатскіса.

Перший матч протистояння в Австрії завершився внічию 66:66, так що сьогоднішній результат дозволив українському клубу пробитися до фінального раунду кваліфікації.

На початку зустрічі "Київ-Баскет" зробив ривок 6:0, але не зумів втримати перевагу.

У другій чверті на майданчику була рівна боротьба і на перерву команди пішли за переваги австрійців в 2 очки.

Після перерви кияни заволоділи ініціативою в матчі і зробили вагому заявку на перемогу, вигравши третю чверть 27:10.

В останній десятихвилинці кияни втримали перевагу і здобули путівку в наступний раунд.

У фіналі кваліфікації команда Айнарса Багатскіса зіграє проти іспанського "Бургоса".

Поєдинки цієї стадії турніру відбудуться 26 (в Києві) і 29 вересня (в Іспанії).