Супергол ексфутболіста "Шахтаря" допоміг "Евертону" перемогти "Вест Гем" із Ярмоленком

19 жовтня, 2019, 17:21.

.

Гол колишнього футболіста "Шахтаря" Бернарда допоміг "Евертону" здолати "Вест Гем" із Андрієм Ярмоленком у складі у 9-му турі чемпіонату Англії.

Про це повідомляє Еспресо.

Автором першого гола став колишній півзахисник "Шахтаря" Бернард, який продемонстрував неймовірний дриблінг у чужому штрафному майданчику та відправив м'яч у ворота "Вест Гема" на 17-й хвилині.

У ролі асистент в цьому епізоді виступив Тео Уолкотт.

У компенсований час зустрічі другий гол забив хавбек "Евертона" Гілфі Сігурдссон.

Український півзахисник "Вест Гему" Андрій Ярмоленко вийшов на заміну на 46-й хвилині, однак не допоміг лондонцям уникнути поразки.

"Евертон" переміг "Вест Гем" 2:0, набрав 10 очок і піднявся на 12-е місце в турнірній таблиці.

"Вест Гем" має 12 пунктів та йде восьмим.