00:18, 08 грудня 2019.

Фінанси.

Україна і Міжнародний валютний фонд домовилися про нову програму співпраці на 4 млрд SDR на 3 роки.

Україна і МВФ домовилися про нову програму співпраці / фото flickr.

Україна і Міжнародний валютний фонд досягли домовленості щодо нової програми співпраці.

Про це повідомила прес-служба президента України Володимира Зеленського за підсумками розмови глави держави з директором-розпорядником Міжнародного валютного фонду Кристалиной Георгієвої.

"Я запевнила президента в готовності МВФ підтримати політичний план влади для макроекономічної стабільності та підвищення економіки на рівень вищого, стійкого і всеосяжного зростання, в тому числі - з новою підтримкою МВФ", - заявила георгієва.

"Співробітники МВФ досягли згоди з владою щодо політики підтримки нової трирічної домовленості в розмірі 4 мільярдів спеціальних прав запозичення (SDR) у рамках розширеного фонду МВФ".

"Наша розмова була дуже конструктивною.

Радий, що ми знайшли повне розуміння і наш турборежим отримав високу оцінку з боку МВФ", - заявив Зеленський.

"Нова програма співпраці з Міжнародним валютним фондом має на меті пришвидшити економічне зростання, активно викорінювати корупцію та підвищити добробут кожного українця.

Нас не влаштовують поточні темпи економічного зростання, і тому для прискорення зростання економіки ми спільно з нашими міжнародними партнерами продовжувати реформи, щоб наздоганяти наших сусідів за рівнем економічного розвитку та добробуту".

#МВФ.

Источник
Оригинальная версия
Поделиться сюжетом
https://m.me/nakolinaperedukrainoy