19:19, 08 грудня 2019.

Інциденти.

Прем'єр-міністр підкреслив, що зусилля ДСНС мають бути спрямовані, в першу чергу, на попередження надзвичайних ситуацій, а не на їх «героїчну» ліквідацію.

В одеському колежді сталася пожежа / glavcom.

Прем'єр-міністр Олексій Гончарук ініціює звільнення начальника регіонального главку Державної служби з надзвичайних ситуацій України та одного з його заступників через пожежу в Одеському коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу.

Як передає кореспондент УНІАН, про це Гончарук заявив сьогодні на прес-конференції в Одесі.

За його словами, таке рішення він ухвалив за підсумками відповідної наради, після якої звернувся до керівництва Державної служби з надзвичайних ситуацій України.

«Я звернувся до ДСНС із тим, щоб відсторонити від виконання обов'язків начальника ГУ ДСНС в Одеській області (Віктора Федорчака - УНІАН) та його заступника, який відповідав за профілактику», - сказав Гончарук.

Прем'єр підкреслив, що зусилля зазначеної служби має бути спрямовано, в першу чергу, на попередження надзвичайних ситуацій, а не на їх «героїчну» ліквідацію.

Гончарук сказав, що робота керівництва ГУ ДСНС в області показова кількома резонансними пожежами, які стались за останні два з половиною роки.

У цих пожежах - у таборі «Вікторія», психіатричній лікарні, готелі «Токіо Стар», а зараз у коледжі - трагічно загинули люди.

Крім того, як зазначив Гончарук, ухвалено рішення про звільнення начальника департаменту освіти та науки Одеської облдержадміністрацій.

«Це людина, яка відповідала за навчальну частину в області.

Він (Олександр Лончак - УНІАН) через певні причини не впорався з обов'язками.

Там не були оформлені належним чином документи, щоб коледж міг належним чином фінансуватись», - пояснив голова уряду.

Як повідомляв УНІАН, у неділю, 8 грудня, до Одеси через трагічну пожежу в коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу прибув прем'єр-міністр України Гончарук.

Вранці 4 грудня в коледжі на 3-му поверсі 6-поверхового навчального корпусу сталась пожежа, площа якої становила 4 тис.

У цьому кутовому будинку розміщувались 19 різних організацій та установ.

Відразу після пожежі стало відомо про загибель 16-річної студентки, ввечері 5 грудня під завалами виявили загиблу жінку-викладача, 6 грудня - ще дві жертви, в ніч на 7 грудня - одну людину, ввечері 7 грудня - ще двох, цього ж дня в лікарні помер рятувальник Сергій Шатохін, сьогодні вранці виявили ще два тіла.

Внаслідок пожежі постраждали понад 30 осіб.

За фактом пожежі відкрито кримінальне провадження за ч.

2 ст.

270 (порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки) Кримінального кодексу України.

Розглядаються дві версії займання - аварійна робота електрообладнання та навмисний підпал.

Готується підозра двом фігурантам.

#ДСНС#пожежа в Одесі#Олексій Гончарукпогода в Одесі.

Источник
Оригинальная версия
Поделиться сюжетом
https://m.me/nakolinaperedukrainoy