сайт Киевсовета.

Антимонопольний комітет України рекомендував теплопостачальним компаніям знизити нарахування споживачам за опалення та гарячу воду.

Про це повідомляється на офіційній сторінці АМКУ.

АМКУ рекомендує теплопостачальним компаніям та органам місцевого самоврядування вжити заходів щодо зміни розміру нарахувань за опалення і гарячу воду протягом опалювального періоду 2019/2020 року, у зв'язку зі зменшенням ціни на природний газ; забезпечити своєчасне інформування споживачів про здійснені заходи щодо зміни розміру нарахувань за опалення і гарячу воду; здійсненити в повному обсязі перерахунки усім категоріям споживачів за ненадані, надані не в повному обсязі та/або невідповідної якості послуги, враховуючи умови аномально теплої зими.

Підставою для зниження нарахувань АМКУ назвав зниження на понад 20 % ціни на природний газ, що є основною складовою собівартості теплової енергії.

У повідомленні зазначається, що ці заходи повинні здійснюватися щомісяця, починаючи з січня 2020 року і до закінчення опалювального періоду.

Як повідомлялося, раніше прем'єр-міністр України Олексій Гончарук заявив, що Кабінет міністрів вніс зміни до постанови, які регулюють правила надання послуг опалення та правила постачання теплової енергії.

Завдяки цим змінам суми в платіжках за послуги теплопостачальних підприємств будуть залежати від ринкової ціни на газ.

Раніше президент України доручив Кабміну знизити тариф на опалення в платіжках за грудень.

Источник
Оригинальная версия
Поделиться сюжетом
https://m.me/nakolinaperedukrainoy