Група російських акторів, яка прибула до аеропорту Запоріжжя рейсом з Варшави, не змогла пройти паспортний контроль.

Державна прикордонна служба відмовила росіянам у в'їзді, так як один з них незаконно відвідував анексований Крим, а інші троє не змогли пояснити мету свого візиту до України, повідомили у ДПСУ в неділю, 19 січня.

Порушниковы міграційного законодавства повідомили про заборону на в'їзд до України і поставили відповідну відмітку в закордонному паспорті.

Імовірно, йдеться про російського актора Марата Башарова, який гастролював у анексованому Криму, а також про Ларису Удовиченко та Сергія Колесникова.

Виставу з їх участю було анонсовано в Запоріжжі.

Раніше у Департаменті захисту національної безпеки СБУ повідомили, що підстави для заборони на в'їзд до Україну Башарова, Удовиченко і Колесникова на даний момент немає.

Крім того, СБУ просила поліцію Запоріжжя посилити охорону громадського порядку в місті на час цих гастролей артистів у зв'язку "негативним суспільним резонансом" через висвітлення у ЗМІ фактів підтримки ними збройної агресії проти України та анексії Криму.

Фотокопії документів опублікувало видання "Цензор.

.

Цензор.

.

Цензор.

Як повідомлялося, СБУ скасувала заборону на в'їзд в Україну російському акторові Федору Добронравову, котрий виконав одну з головних ролей у телесеріалі "Свати" виробництва "Студії Квартал 95", публічно підтримав анексію Криму і незаконно відвідував окупований півострів.

22 листопада 2017 року Служба безпеки України на три роки заборонила російському акторові Федору Добронравову в'їзд на територію країни за порушення міграційного законодавства та публічну підтримку анексії Криму Російською Федерацією.

Пізніше актор був внесений до списку осіб, що становлять загрозу національній безпеці України.

Тоді ж Держкіно офіційно заборонило публічну демонстрацію серіалу "Свати" та інших фільмів за участю Добронравова.

Однак у березні 2019 року Окружний адмінсуд Києва визнав обидві заборони протиправним і скасував їх.

Юридичний супровід позову ТОВ "Киноквартал" здійснював адвокат Сергій Кальченко, який також був уповноваженим представником кандидата в президенти Володимира Зеленського у Центральній виборчій комісії з правом дорадчого голосу.

У СБУ обіцяли оскаржити рішення суду в апеляції, проте після обрання Зеленського президентом і призначення головою Служби "кварталівця" Івана Баканова так і не зробили цього.

Источник
Оригинальная версия
Поделиться сюжетом
https://m.me/nakolinaperedukrainoy