/https%3A%2F%2Fimgclf.112.ua%2F277x167%2F2020%2F01%2F13%2F413106.jpg%3Ftimestamp%3D1578921371)
Для України настав час приєднатися до ЄС, - Зеленський
Для України настав час приєднатися до ЄС.
Про це заявив президент України Володимир Зеленський під час виступу на Всесвітньому економічному форумі в Давосі, пряму трансляцію якого вів телеканал "112 Україна".
"Мені здається, зараз дуже зручний момент, коли ми знаємо все, [коли] одна країна, велика країна, зробила exit, може, для України настав час зробити enter", - зазначив президент.
На переконання Зеленського, багато країн ЄС підтримують і бачать майбутнє України в ЄС, поруч з собою, як рівноправним партнером.
"Питання навіть не в тому, коли ми будемо в ЄС.
Питання в тому, який статус буде у країни в ЄС, яке буде ставлення до нашої країни – ставлення як до потужного гравця, рівноправного гравця, країну, яку поважають, країну, на яку не дивляться зверху вниз", - вважає Зеленський.
Як повідомлялося, 21 січня у Давосі стартував Всесвітній економічний форум, який триватиме до 24 січня.
Як зазначається на офіційному сайті форуму, очікується, що цього року в Давос приїдуть 3000 лідерів зі 117 країн.
Серед запрошених гостей - президент США Дональд Трамп, канцлер ФРН Ангела Меркель, прем'єр-міністр Італії Джузеппе Конте, канцлер Австрії Себастьян Курц.

