Пропущений гол на останній хвилині: "Динамо" зазнало поразки в турнірі "Gloria Cup"

25 січня.

Київське “Динамо” провело свій четвертий контрольний матч на тренувальному зборі в Белеку.

“Біло-сині” в рамках турніру “Gloria Cup” зустрілися з “Хайдуком” зі Спліта.

Про це повідомляє сайт українського гранду, передає УНН.

Обидві команди обіграли раніше “Вардар” із Північної Македонії, і в очному протистоянні вирішували, хто стане володарем головного призу змагань.

Перші 45 хвилин баталії закінчилися нульовою нічиєю.

Після перерви у “Динамо” не було особливих моментів, аби забити гол.

А от суперник мав кілька нагод, аби відкрити рахунок, але Бущан надійно діяв у рамці, парирувавши кілька ударів із середньої та дальньої відстані.

Здавалося, що матч так і завершиться нульовою нічиєю, яка, відповідно до регламенту, робила володарем трофею українську команду за кращою різницею м’ячів, але подача кутового на останній хвилині біля воріт “Динамо” завершилася точним ударом Радича головою — 0:1.

У підсумку, мінімальна поразка киян, яка стала першою для “біло-синіх” на підготовчому зборі.

Дуелунд — 9.

Додамо, що 27 січня “Динамо” зустрінеться із чинним чемпіоном Білорусії “Динамо-Брест” за який виступає Артем Мілевський, Євген Хачеріді та Олександр Нойок.