![Діяльність партії "Слуга народу" хочуть заборонити через суд](https://thumbor.my.ua/Lurn9Hq0hBYKakB9G1PKhpS9qVI=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fimgclf.112.ua%2F277x167%2F2020%2F01%2F31%2F414884.jpg%3Ftimestamp%3D1580481113)
Діяльність партії "Слуга народу" хочуть заборонити через суд
Партія "Слуга народу".
Окружний адміністративний суд Києва отримав позов до Міністерства юстиції з вимогою ініціювати заборону діяльності партії "Слуга народу".
Про це йдеться в повідомленні прес-служби суду.
Позивач просить суд визнати протиправною бездіяльність Мін'юсту щодо нездійснення контролю за діяльністю партії "Слуга народу" в частині дотримання ним вимог закону "Про політичні партії в Україні" та свого статуту.
Серед інших вимог позову - зобов'язати Мін'юст звернутися до адміністративного суду з позовом про заборону діяльності політичної партії.
На даний момент вирішується питання про відкриття провадження в адміністративній справі.
необхідних для розгляду голосів.
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)