"Манчестер Сіті" програв "Тоттенгему" після видалення Зінченко

В чемпіонаті Англії відбувся матч 25-го туру, в якому лондонський "Тоттенгем" приймав "Манчестер Сіті".

Більшу частину матчу "Манчестер Сіті" володів ігровою перевагою.

Наприкінці першого тайму вони навіть заробили пенальті, який не реалізував Гюндоган.

У другій половині гри спочатку другу жовту картку отримав Олександр Зінченко і залишив "Сіті" у меншості.

А потім у воротах "городян" розписалися дебютант "шпор" Бергвейн і Сон.

2 лютого, 18:30.

Лондон, "Тоттенгем Хотспур Стедіум".

Чемпіонат Англії, 25 тур.

"Тоттенгем" – "Манчестер Сіті" 2:0.

Гол: Бергвейн, 63, Сон, 71.

"Тоттенгем": Льоріс — Орье, Альдервейрельд, Санчес, Танганга — Уинкс, Ло Чельсо — Бергвейн (Ламела, 70), Аллі (Ндомбеле, 70), Сон Хин Хв — Моура (Дайер, 84).

"Манчестер Сіті": Едерсон — Уокер, Фернандіньо, Отаменді, Зінченко — Де Брюйне, Родрі, Гюндоган — Марез (Жезус, 73), Агуеро, Стерлінг (Сілва, 84).

Видалення: Зінченко, 61.

Фінальний свисток.

84 хв.

Дайер вийшов замість Моуры.

А у Сіті Бернардо Сілва поміняв Стерлінга.

73 хв.

Жезус поміняв Мареза.

Son goal Tottenham vs Man City 2-0 new pic.

Fightgame (@futurefights360) February 2, 2020.

71 хв.

ГОЛ!!! СОН!!!! Охохо! Цей Сіті вже зламався, несіть новий! Сон Хин Хв отримав м'яч від Ндомбеле на лінії штрафного майданчику, розвернувся і пробив точно в лівий кут!.

70 хв.

Замість Бергвейна і Еллі вийшли Ламела і Ндомбеле.

Bergwijn sends Tottenham into the lead with a smashing debut goal.

Absolute stunner!!.

#TOTMCI pic.

Bigg Myke (@biggmyke__) February 2, 2020.

63 хв.

ГОЛ!!! БЕРГВЕЙН! Ось так дебют у хлопця! Отримав м'яч у центрі штрафного майданчика і пробив півзахисник під праву штангу!.

61 хв.

Охохо! Зінченко зірвав прорив Уинкса – це друга жовта для українця, Сіті в меншості!.

49 хв.

Льоріс і Танганага зіткнулися на лінії штрафного, м'яч підхопив Стерлінг, віддав на Гюндогана, який не влучив по порожніх воротах!.

45 хв.

Стерлінг зміг прострілити справа і Агуеро залишилося просто влучити у ближній кут, але це у нього не вийшло.

42 хв.

Зінченко дуже активно брав участь у суперечці за пенальті, за що отримав жовту картку.

41 хв.

Ні, не будуть бити городяни вдруге!.

40 хв.

Тягне Льоріс удар Гюндогана, але схоже голкіпер збив набіг Стерлінга!.

39 хв.

Опа! Через кілька хвилин після того, як Агуеро збили у штрафному Тоттенхема, видеоассистент все таки побачив там пенальті.

І Майкл Дін несподівано для всіх вказав на точку!.

33 хв.

Уокер збив Моуру на своїй половині поля - жовта картка.

27 хв.

Агуеро вийшов на ворота через центр, пробив, але влучив у штангу!.

25 хв.

- Де-Брейне непогано приклався здалеку, але м'яч полетів прямо в руки Льоріса.

20 хв.

Вже цілком очікувана картина вималювалася ігри – Сіті володіє м'ячем, шпори шукають можливості в контратаках.

12 хв.

Стерлінг грубо зіграв проти Аллі – жовта картка.

5 хв.

Аллі зумів прийняти м'яч в чужій штрафній після дальнього пасу і пробити, але удар вийшов слабким так і офсайд був.

Добрий вечір, друзі.

Дивимося футбол разом!.

Команда Пепа Гвардіоли впевнено йде на другому місці в турнірній таблиці.

Вчора свій матч виграв "Лестер", у "городян" є можливість піти в невеликий відрив.

"Тоттенхему" також потрібні бали - у разі перемоги вони піднімуться на п'яте місце.

Також з цим матчем повертається тренерське протистояння Гвардіола - Моурінью.

Ця "битва умів" прикрашає футбол з 2009 року, а сьогодні вона постане у новій формі.

Не можна сказати, що "Тоттенхем" зараз готовий боротися з "Сіті", результати команді даються вкрай складно, але для особливих матчів у Моурінью що-то напевно знайдеться.

Головний тренер "Тоттенхема" Жозе Моурінью:.

"Я зробив так, щоб гравець, який не має великої мотивації, але все ще володіє професіоналізмом і повагою до цього клубу, дав йому все, що міг.

А містерові Леві вдалося багато чого зробити з точки зору бізнесу.

Я намагався переконати Тобі Алдервейрелда підписати новий контракт, і він сказав мені, що у нього є деякі сумніви.

Але Крістіан відразу заявив, що рішення прийнято, і ніхто не зможе його переконати.