/https%3A%2F%2Fimgclf.112.ua%2F277x167%2F2020%2F02%2F07%2F415548.jpg%3Ftimestamp%3D1581077321)
Китайські вчені назвали тварину, яка є ймовірним переносником нового коронавіруса
Китайські вчені в результаті досліджень назвали панголінів ймовірними носіями нового коронавіруса 2019-n.
Про це повідомляє агентство Xinhua.
"Послідовність генома нового штаму коронавіруса, виділеного з панголінів, на 99% ідентичний послідовності заражених людей, що вказує на те, що панголины можуть бути проміжним господарем вірусу", - йдеться в повідомленні.
Наголошується, що дослідження було проведено Південно-Китайським сільськогосподарським університетом.
За словами президента університету Лю Яхонга, дослідницька група проаналізувала 1000 зразків метагенома диких тварин і знайшла панголіна в якості найбільш ймовірного проміжного господаря.
Також президент додав, що дослідження буде сприяти профілактиці епідемії і боротьбі з нею, а також вчені запропонують науковий довідник з політики щодо диких тварин.
Як повідомлялося раніше, в Ухані від коронавіруса помер лікар, який першим попереджав про хвороби і був покараний за "поширення чуток".
CoV на території материкового Китаю збільшилося до 636 осіб, а кількість випадків захворювання цією пневмонією перевищила поріг в 31 тис.

