Близько 300 млн грн збитків державі: експосадовцю Нафтогазу повідомили про підозру

main image main image

Близько 300 млн грн збитків державі: експосадовцю Нафтогазу повідомили про підозру

14 лютого.

Державне бюро розслідувань повідомило про підозру колишньому посадовцю НАК «Нафтогаз» за нанесення збитків державі у розмірі розмірі 284 млн грн.

про це повідомляє УНН із посиланням на пресслужбу ДБР.

“Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві, повідомили про підозру колишньому директору одного з департаментів “НАК „Нафтогаз України“ у зловживанні владою, що завдало державі 284 мільйони гривень збитків”, — йдеться у повідомленні.

Встановлено, що у 2013 році керівництво НАК “Нафтогаз” уклало з товариством договір на послуги з проведення сейсморозвідувальних досліджень вартістю 407 мільйонів гривень.

Знаючи, що товариство не зможе виконати частину досліджень, підозрюваний склав та передав на підпис керівництву перелік робіт, а згодом погодив акти їх виконання.

“Ці дії стали підставою для часткової оплати послуг згідно з договором, що завдало державі 284 мільйони гривень збитків.

Наразі вирішується питання про зверення до суду для обрання підозрюваному запобіжного заходу”, — йдеться у повідомленні.

Додамо, що у разі доведення вини, підозрюваному загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 6 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, зі штрафом від 500 до 1000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Детальніше про подію
Розкрадання 284 мільйонів гривень: експосадовцю "Нафтогазу" оголосили про підозру
Збитків майже на 300 мільйонів: експосадовцю «Нафтогазу» повідомили про підозру
Експосадовця "Нафтогазу" підозрюють у нанесенні збитків державі майже на 300 млн грн – ДБР