"Бурштинова справа": Розенблату відмовили у 100 млн грн моральної шкоди
"Бурштинова справа": Розенблату відмовили у 100 млн грн моральної шкоди

"Бурштинова справа": Розенблату відмовили у 100 млн грн моральної шкоди

14 лютого.

Печерський районний суд Києва відмовив екснардепу України Бориславу Розенблату, обвинуваченому у так званій "бурштиновій справі", у задоволенні позову до Національного антикорупційного бюро України, Генеральної прокуратури України та Державної казначейської служби України про стягнення 100 млн грн з Державного бюджету України.

Про це УНН повідомляє з посиланням на пресслужбу НАБУ.

“Колишньому народному депутату України, обвинуваченому у так званій "бурштиновій справі“, відмовлено у задоволенні позову до Національного антикорупційного бюро України, Генеральної прокуратури України та Державної казначейської служби України про стягнення 100 млн грн з Державного бюджету України.

Відповідне рішення, що 11 лютого 2020 року ухвалив Печерський районний суд Києва, вкотре підтверджує законність дій детективів НАБУ під час розслідування злочину за участю експарламентаря”, — йдеться в повідомленні.

Так, у позові, що розглядався Печерським райсудом, колишній народний депутат вимагав відшкодування за рахунок Державного бюджету 100 млн грн моральної шкоди, якої, на його думку, він зазнав внаслідок проведення оперативно-розшукових заходів детективами НАБУ.

Як повідомлялося, кримінальне провадження було відкрите 28 листопада 2016 року, за фактом одержання неправомірної вигоди за сприяння іноземній компанії в здійсненні видобутку бурштину в Україні.

У жовтні 2018 року обвинувальний акт у “бурштиновій справі” було передано до суду.

Зокрема Полякову, який є підозрюваним у справі, інкримінується ч.

4 ст.

368 КК України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою, яка займає особливо відповідальне становище).

Розенблату інкримінується ч.

4 ст.

368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою — ред.), ч.

2 ст.

369-2 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди для себе чи третьої особи за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави, поєднане з вимаганням такої вигоди — ред.) КК України.

Теги по теме
НАБУ САП
Источник материала
Поделиться сюжетом