"Аталанта" впевнено обіграла "Валенсію"

ins{.

"Аталанта" з Бергамо в Мілані приймала "Валенсію" в першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

Італійці вже в першому таймі створили собі заділ для перемоги після голів Хатебура і Ілічіча.

У другій половині гри у воротах Доменека розписався також Фройлер, а Хатебур оформив дубль.

У "Валенсії" забити вдалося Черышеву відразу після виходу на заміну.

19 лютого, 22:00.

Мілан, "Сан-Сіро".

Ліга чемпіонів, 1/8 фіналу.

"Аталанта" – "Валенсія" 4:1.

Гол: Хатебур, 16, 63, Ілічіч, 42, Фройлер, 57 – Черишев, 65.

"Аталанта": Голлини, Толой, Паломіно, Госенс, Кальдара (Сапата, 75), Фройлер, де Роон, Хатебур, Пашалич, Гомес (Малиновський, 81), Ілічіч.

"Валенсія": Доменек, Мангали, Васс, Дьяхаби, Гайя, Парехо, Кондогбия, Торрес, Солер, Гедеш (Черишев, 64), Гомес (Гомейро, 73).

Кінець матчу.

Аталанта формально в чвертьфіналі!.

81 хв.

Малиновський виходить на поле.

Поміняв він Гомеса.

75 хв.

Сапата поміняв Кальдара.

73 хв.

Гомейро вийшов замість Гомеса.

cheryshev pulls one back for valencia..

#AtalantaVCF pic.

— Kobe.

Kobe) February 19, 2020.

65 хв.

ГОЛ!!! ЧЕРИШЕВ!!! Ось це так вийшов на заміну! Отримав м'яч на лінії штрафного, обробив і пробив!.

ATALANTA 4-0 VALENCIA pic.

— Goal Line (@allgoalline) February 19, 2020.

63 хв.

ГОЛ!!! ХОТЕБУР!!!! Ось це вже жорстоко! Пашалич віддав на хід Хотебуру, той втік від захисника і пробив Доменека!.

Super strike by #Freuler for #Atalanta 3-0! #AtalantaVCF #UCL pic.

— Raining.

Goals (@Raining.

Goals) February 19, 2020.

57 хв.

ГОЛ!!! ФРОЙЛЕР!!! Гомес відібрав м'яч у Кондогбиа, віддав на Фройлера, той змістився і пробив точно в кут воріт!.

52 хв.

Відповідь Валенсії! Торрес прострілив, Солер встиг першим до м'яча, але по воротах не влучив.

50 хв.

Знову Гомес відмінно увійшов у штрафну і прострілив, а Диакаби ледь не переправив м'яч у свої ворота.

Most underrated player in the world, Josip Ilicic.

What a goal.

— TC.

Cristiano) February 19, 2020.

42 хв.

ГОЛ!!! ІЛІЧІЧ!!! Яка краса! Йосип отримав м'яч на лінії штрафного, позбувся двох і точно пробив у дев'ятку!.

36 хв.

І ще один момент у Валенсії! Гедеш відмінно пробив з дальнього пасу, але трохи не влучив по воротах.

31 хв.

О! Після подачі штрафного Ферран бив у ворота Голлини, але влучив у штангу!.

28 хв.

Пашалич відмінно перехопив м'яч, віддав Иличичу, той впорався з захисником і прострілив, але ніхто не зміг замкнути.

21 хв.

Ілічіч відмінно знайшов в чужій штрафній Госенса, чий удар з гострого кута пройшов мимо воріт.

#Hateboer puts Atalanta 1-0 up in the clubs first ever knock-out game pic.

— footballsta (@footbalsta_) February 19, 2020.

16 хв.

ГОЛ!!! ХАТУБУР!!! Гомес увійшов в чужий штрафний, прострілив і півзахисник переправив м'яч у ворота!.

8 хв.

Ох! Пашалич вийшов один на один і пробивав, але Доменек зреагував і потягнув!.

4 хв.

Небезпечний штрафний заробив Гомес.

Сам постраждалий і пробив, але м'яч пролетів вище воріт.

Добрий вечір, друзі.

Починаємо наш сьогоднішній футбольний вечір!.

⚫️ MATCHDAY.

FORZA ATALANTA#AtalantaVCF #UCL #Go.

Go pic.

— Atalanta B.

(@Atalanta_BC) February 19, 2020.

Італійська команда в останніх матчах набрала неймовірний хід.

У 2020 році "Аталанта" програла лише раз, на виїзді "Фіорентині".

А в останніх матчах підопічні Джан П'єро Гасперіні ще і забивають дуже багато.

Так що гостям сьогодні буде вкрай складно стримувати натиск італійців.

Тим більше у "Валенсії" серйозні проблеми зі складом.

Пауліста, Гарай, Флоренці, Коклен, Родріго не зможуть зіграти в сьогоднішньому матчі.

З такої ситуації іспанцям буде важко виходити, але якщо фортуна буде на їхньому боці, то за позитивний результат можна поборотися.

Головний тренер "Аталанти" Джан П'єро Гасперіні:.

"Ми знаємо, що у "Валенсії" є кадрові проблеми, але ми не повинні звертати на це увагу.

У середу ми постараємося зіграти в наш футбол і добитися потрібного результату.