"Манчестер Сіті" переміг "Реал" в матчі Ліги чемпіонів, програючи 0:1

Англійський "Манчестер Сіті" обіграв мадридський "Реал" у першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

Зустріч на "Сантьяго Бернабеу" закінчилася з рахунком 2:1 на користь підопічних Гвардіоли.

СТАТИСТИКА МАТЧУ.

На старті поєдинку команда Зінедіна Зідана трішки більше володіла м'ячем, але перший небезпечний момент створили "городяни".

На 21-й хвилині Жезус отримав пас від Де Брюйне, прибрав на замасі Карвахаля і сильно пробив по воротах - Куртуа зреагував на цей удар і врятував свою команду.

Невдовзі Де Брюйне сам загрожував воротам мадридців - бельгієць отримав пас від Мареза і спробував вирізати м'яч у дальній кут, але його удар вийшов надто неточним.

"Королівський клуб" відповів моментом у Бензема.

На 30-й хвилині француз виграв верхову боротьбу у захисників і завдав удар головою - Едерсон втягнувся у струну і парирував його постріл.

До кінця тайму "небесно-блакитні" двічі похвилювали Куртуа ударами Жезуса та одного разу Бернарду Сілви, але розмочити рахунок не зуміли.

Друга половина зустрічі протікала у тому ж ритмі, що й перша, аж поки на 60-й хвилині захисники "Манчестер Сіті" не привезли гол у свої ворота - Отаменді віддав поганий пас назад на Родрі, подарувавши м'яч Вінісіусу.

Жуніор відпасував на Іско, а той легко розібрався з Едерсоном.

Гол став для Іско першим у Лізі чемпіонів від вересня 2018 року, коли він забив у ворота "Роми", а також першим у плейоф від травня 2017 року.

Пропустивши, підопічні Гвардіоли заграли активніше і почали більше ризикувати в атаці.

На 78-й хвилині кількість моментів у "городян" переросла в якість.

Де Брюйне притримав м'яч у себе і подав у воротарський на Жезуса, який в боротьбі з Рамосом відправив м'яч у ворота.

А вже через п'ять хвилин "Манчестер Сіті" заробив право на пенальті.

Карвахаль збив Стерлінга у штрафному майданчику.

Де Брюйне розвів м'яч і Куртуа по різних кутах і вивів англійський клуб уперед - 2:1.За п'ять хвилин до кінця зустрічі "вершкові" ще й залишилися в меншості.

Червону картку за фол останньої надії отримав Серхіо Рамос.

Капітан "Реала" збив Жезуса на підступах до штрафного майданчика.