Хроніка коронавірусу: Польща закриває усі школи та університети
Хроніка коронавірусу: Польща закриває усі школи та університети

Хроніка коронавірусу: Польща закриває усі школи та університети

У Польщі, куди на початку поточного місяця дістався коронавірус, на засіданні урядової групи з управління криз було ухвалено рішення закрити усі школи і університети країни.

Також не будуть працювати дитячі сади і клуби.

Loading...

Про це повідомляє сайт RMF24 з посиланням на прем’єр-міністра Польщі Матеуша Моравецького, передає НАРОДНА ПРАВДА.

Навчальні заклади припинять роботу з 12 до 25 березня, аби “максимально уповільнити поширення коронавірусу”, сказав очільник уряду.

Однак у четвер і п’ятницю школи залишатимуться відкритими.

У них не буде уроків, але в класних кімнатах чергові вчителі зможуть доглядати за дітьми.

Це допоможе батькам підготуватися до нової ситуації.

Моравецький зазначив, що дітям бажано не виходити з дому під час карантину, тому що вони можуть легко заразити інших.

Зазначимо, за останніми даними, у Польщі 25 зареєстрованих випадків коронавірусу.

Нагадуємо, раніше міністр охорони здоров’я Польщі Лукаш Шумовський підтвердив перший випадок зараження коронавірусом Covid-19.

На території Європейського союзу нині складається надзвичайно тривожна ситуація — в Італії з початку епідемії коронавірус Covid-19 померли 463 пацієнта.

Італія різко перегнала за кількістю жертв і хворих Південну Корею.

Теги по теме
Народная Правда
Источник материала
loader
loader