У Запорізькій обл. з підозрою на коронавірус госпіталізували жінку, яка прибула з Італії
У Запорізькій обл. з підозрою на коронавірус госпіталізували жінку, яка прибула з Італії

У Запорізькій обл. з підозрою на коронавірус госпіталізували жінку, яка прибула з Італії

Главком.

ins{.

У Запорізькій області у боксоване відділення обласної інфекційної клінічної лікарні з підозрою на коронавірус була госпіталізована жінка, яка прибула з Італії.

Про це повідомляє прес-служба Запорізької ОДА.

"В пункт охорони здоров'я вокзалу станції "Запоріжжя-1" за медичною допомогою з приводу важкого перебігу гострої респіраторної інфекції 9 березня звернулася жінка, яка прибула з Італії.

Контакти з хворими коронавірусною інфекцією в Італії жінка заперечує", - йдеться в повідомленні.

В Запорізькому обласному лабораторному центрі МОЗ України зазначили, що з огляду на перебування жінки в Італії протягом останніх 14 днів до захворювання і тяжкість перебігу хвороби, вона була в цей же день госпіталізована в боксоване відділення обласної інфекційної клінічної лікарні.

"З метою встановлення збудника захворювання матеріал від хворого досліджений у вірусологічній лабораторії обласного лабораторного центру МОЗ України на грип, парагрип.

За результатами отримані негативні результати дослідження.

Для подальшого вивчення матеріал, у тому числі для дослідження на новий коронавірус, був відправлений у вірусологічну референс-лабораторію Центру громадського здоров'я МОЗ України", - наголосили в ОДА.

Наголошується, що протиепідемічні заходи за місцем виявлення хворого проведені в повному обсязі.

За особами, які контактували з жінкою, встановлено медичне спостереження, в приміщеннях, де знаходилась хвора, проведено дезінфекційні заходи.

Результати аналізів будуть відомі через кілька днів.

З 12 березня в Києві з метою запобігання можливого поширення коронавіруса нового типу вирішили ввести план протиепідемічних заходів і обмежень.

Також уряд затвердив заходи, які необхідно прийняти через загрози епідемії коронавирусной інфекції в Україні та для недопущення її поширення.

У Запорізькій обл. з підозрою на коронавірус госпіталізували жінку, яка прибула з Італії - Фото 1

Теги по теме
Коронавирус Коронавирус в Украине эпидемия коронавируса Запорожье
Источник материала
loader
loader