Курс рубля пробив чергове дно: скільки коштує
Курс рубля пробив чергове дно: скільки коштує

Курс рубля пробив чергове дно: скільки коштує

Курс рубля в Росії не зміг відновитися після падіння.

У п’ятницю, 20 березня, долар на відкритті торгів на Мосбіржі коштував 78,90 рублів, євро – 84,72 рубля.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА, про це свідчать дані про торги.

Ця ситуація відбувається на тлі обвалу цін на нафту і епідемії коронавірусу.

Для порівняння – в кінці грудня місяця 2019 року долар коштував 61 руб./$.

Loading...

Можна зробити висновок, що російська валюта трохи зміцнилася по відношенню до долара.

Про це свідчить те, що наприкінці торгів у четвер долар продавали по 79,12 руб./$, але впала по відношенню до євро – 84,65 руб./євро в четвер.

На ранок 20 березня рубль зміцнився до 78,05 руб./$.

Євро коштує 84,7 руб./євро.

Але вже ближче до 11.00 (за київським часом) рубль подолав нову позначку – на біржі торгується вже за 77,35 руб./$.

Російський рубль агентство Bloomberg визнало другою найбільш нестабільною валютою в світі.

Нагадуємо, що долар в Україні дорожчає з кожним днем все більше.

Раніше керуючий партнер Capital Times Ерік Найман заявляв, що девальвація гривні до 30 гривень буде благом для України — допоможе наповнити держбюджет і допоможе експортерам.

Але якщо Приват.

Банк повернуть Ігорю Коломойському і Україна посвариться з МВФ, можна чекати долар за 35.

Як повідомлялося раніше, керівництво Національного банку України запевняє, що приймає необхідні заходи для стабілізації гривні.

Проте населення країни змітає долари в обмінних пунктах, що призводить до ще більшого зростання курсу «зеленого».

Теги по теме
курс валют Народная Правда
Источник материала
loader
loader