/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F28%2F7c2ef1eec4ad68f7e691dfe2053d5762.jpg)
Прем'єрміністр Італії пообіцяв Зеленському, що українці повернуться додому 25 березня
20 березня, 2020, 20:39.
.
Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з Прем’єр-міністром Італійської Республіки Джузеппе Конте, обговорили питання повернення додому 125 українців.
Про це повідомляє пресслужба Офісу президента.
"Глава держави висловив подяку уряду Італії за допомогу в організації евакуації громадян України, які були заблоковані на кордоні зі Словенією.
Окремо обговорили питання повернення додому 125 українців, які перебувають у Римі.
Джузеппе Конте обіцяв, що вони прилетять на батьківщину спеціальним чартерним рейсом італійських авіаліній вже 25 березня", - йдеться у повідомленні.
Президент також поцікавився станом справ у засудженого в Італії українця Віталія Марківа, передав йому вітання та побажав залишатися здоровим.
МАУ вивчає необхідність додаткових рейсів до України, для чого просить всіх охочих громадян попередньо зареєструватися на рейси 24 березня.
