Про це повідомляє прес-служба Асоціації «Свинарі України».

«Ще місяць тому такої ціни більшість операторів очікувало ближче до Великодніх свят», — розповідає Олександра Бондарська, керівник аналітичного відділу Асоціації «Свинарі України».

За результатами торгів минулого тижня товарні партії коштували закупівельникам на 3−4,5 грн/кг більше ніж у середині місяця.

Тож скореговані котирування на свинину живою масою в останній тиждень березня коливалися в межах 49−51,5 грн/кг.

«Ключовою причиною такого стрибка стало підвищення споживчої активності у торгівельних мережах на початку карантину.

Крім цього, оператори відзначали досить активну конкуренцію між переробниками, особливо в осередках, де пропозиція промислової свинини обмежена», — пояснює Бондарська.

Наразі гравці вітчизняного ринку свинини не бачать передумов для раптової зміни цін, тож більшість із них очікують укріплення цін на досягнутому рівні.

Так, постачальники товарних свиней відзначають, що протягом цього тижня відмов від попередньо замовлених партій не було.

«Представники переробної галузі сумніваються, що скореговані цінники на полицях супермаркетів заохочуватимуть споживача і надалі.

Проте за умов практичної відсутності альтернативних каналів закупівлі окрім спеціалізованих магазинів та роздрібних мереж через продовження карантину, попит на м’ясо свиней обіцяє бути відносно сталим», — вважає експерт.

Поделиться сюжетом
https://m.me/nakolinaperedukrainoy