Кіберполіція встановила 116 осіб, які поширювали фейкову інформацію про коронавірус
Кіберполіція встановила 116 осіб, які поширювали фейкову інформацію про коронавірус

Кіберполіція встановила 116 осіб, які поширювали фейкову інформацію про коронавірус

ins{.

Кіберполіція України встановила 116 осіб, які поширювали недостовірну інформацію про коронавірус Covid-19.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства внутрішніх справ.

Повідомляється, що з початку карантину правоохоронці перевірили 344 повідомлень про можливі протиправні дії, зокрема онлайн-шахрайства при покупці засобів індивідуального захисту.

"Загалом виявлено 228 фактів розміщення на інформаційних ресурсах помилкової або провокаційної інформації про пандемію коронавірусу.

Зараз кіберполіція ідентифікувала 116 осіб, які цю інформацію поширювали", - йдеться в повідомленні МВС.

За фактами онлайн-шахрайства розпочато 30 кримінальних проваджень.

Наголошується, що один з випадків стався в Києві.

Кіберполіція спільно з Дніпровським управлінням поліції столиці встановили зловмисника, який за допомогою сайту оголошень здійснював продаж медичних масок сумнівної якості, без сертифікатів відповідності та документів про їх місце виготовлення.

Вилучено майже 8000 масок.

Раніше екс-міністр охорони здоров'я України Ілля Ємець в ефірі телеканалу "112" розповів, які маски можуть захистити громадян від зараження коронавірусом.

Станом на 31 березня в Україні зафіксовано 549 випадків зараження коронавірусом Covid-19.

З них 13 випадків є летальними.

Вісім пацієнтів, що вилікувались.

Кіберполіція встановила 116 осіб, які поширювали фейкову інформацію про коронавірус - Фото 1

ins{.

Теги по теме
Коронавирус в Украине эпидемия коронавируса
Источник материала
Упоминаемые персоны
loader
loader