"Всеукраїнська школа онлайн" : відеоуроки будуть доступні для учнів в ОРДЛО і Криму
"Всеукраїнська школа онлайн" : відеоуроки будуть доступні для учнів в ОРДЛО і Криму

"Всеукраїнська школа онлайн" : відеоуроки будуть доступні для учнів в ОРДЛО і Криму

2 квітня, 2020, 13:29.

.

Школярі з тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей та анексованого Криму зможуть переглянути відеоуроки, створені в межах освітнього проєкту "Всеукраїнська школа онлайн" в ефірі телеканалу "Дом".

Про це повідомляє пресслужба Офіс президента.

"Мешканці окупованого півострова, які мають доступ до телебачення через супутникове обладнання, також матимуть змогу дивитися відеоуроки в ефірі "UA: Перший" та інших каналів – партнерів проєкту, які входять у їхній супутниковий пакет", - йдеться у повідомленні.

Крім того, діти з тимчасово окупованих територій зможуть переглядати записи уроків на офіційних сторінках Міністерства освіти і науки України у Facebook та You.

Зеленський заявив, що проєкт "Всеукраїнська школа онлайн", з допомогою якого школярі зможуть навчатися під час карантину через коронавірус, запустять із 6 квітня.

Теги по теме
Коронавирус Донецкая область
Источник материала
loader
loader