"Раді, що подбали про "Мрію": у польському аеропорту подякували Україні за доставку рекордного медвантажу з Китаю
"Раді, що подбали про "Мрію": у польському аеропорту подякували Україні за доставку рекордного медвантажу з Китаю

"Раді, що подбали про "Мрію": у польському аеропорту подякували Україні за доставку рекордного медвантажу з Китаю

Набільший у світі український літак Ан-225 "Мрія" привіз до польської Варшави медичний вантаж з Китаю для боротьби із пандемією нового типу коронавірусу COVID-19.

У відповідь аеропорт імені Фридерика Шопена опублікував подяку українській авіакомпанії "Антонов" на своїй сторінці у Twitter.

"Дякуємо за ваш візит та за постачання необхідних матеріалів. Ми раді, що могли подбати про вашу "Мрію", шкода лише, що за таких обставин", - йшлося у дописі.

Нагадаємо, що у китайському місті Тяньцзінь у "Мрію" завантажили 102 т медикаментів, реагентів для проведення лабораторних аналізів, медичних масок та інших засобів захисту, загальним об’ємом у 1000 куб. м. За всю історію авіації такий об’єм вантажу ще ніколи не перевозився всередині грузового відсіку. 

Як повідомлялося, країни НАТО використовують найбільші у світі українські літаки Ан-124 "Руслан" та Ан-225 "Мрія" для стратегічного повітряного перевезення під час пандемії нового типу коронавірусу. 

(1/2) @AntonovCompany - Dziękujemy za Waszą wizytę i za dostarczenie potrzebnych materiałów.

Cieszymy się, że mogliśmy zadbać o Wasze „Marzenie”. Szkoda, że w takich okolicznościach.

Do zobaczenia

Fot. @PiotrBozyk #flyWAW | #CargoDlaPolski | #ŁączymyPolskę pic.twitter.com/2jXLO5BMXw

— Chopin Airport, WAW (@ChopinAirport) April 15, 2020

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів.

Також Україна закриває кордони. Роботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста.

За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць - до 24 квітня. 3 квітня карантин посилили: ввели обов’язкову 14-денну обсервацію для осіб, які прибувають з-за кордону, заборонили пересуватися вулицями більш ніж двом особам, крім випадків супроводу дітей.

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусупочали повідомляти і в інших областях. Епіцентрами спалаху в Україні стали Чернівецька область та місто Київ, де хворобу діагностують найбільше. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram! 

Источник материала
loader
loader