/https%3A%2F%2Fimgclf.112.ua%2F277x167%2F2019%2F07%2F03%2F394092.jpg%3Ftimestamp%3D1562142587)
В. о. директора "Енергоатому" Котін запросив щомісячну зарплату в 1,6 млн грн, - депутат
Виконуючий обов'язки директора "Енергоатому" Петро Котін запросив щомісячну зарплату в 1,6 млн грн. Про це на своїй сторінці в Facebook написала народний депутат України Ольга Василевська-Смаглюк.
"Мені подобається, як у владу приходять люди. Нічого видатного не зробили, а насамперед вибивають собі шалену зарплату. Ось новий голова Енергоатому Петро Котін на Кабміні поставив питання про підвищення собі зарплати до 1 млн 600 тис. гривень на місяць", - написав Василевська-Смаглюк.
Вона додала, що Котін 2 квітня став тимчасово виконуючим обов'язки директора концерну. При цьому, ще роботи ніякої не показав. Нічого не досяг.
Раніше Кабінет міністрів України звільнив президента ДП "НАЕК "Енергоатом" Юрія Недашковського. У Міненерго повідомляли, що причинами цього є невиконання фінансових планів, підозра у розкраданні державних коштів та неефективний менеджмент.

