У Хмельницькій області дезертир намагався продати елементи військової радіостанції на місцевому ринку
У Хмельницькій області дезертир намагався продати елементи військової радіостанції на місцевому ринку

У Хмельницькій області дезертир намагався продати елементи військової радіостанції на місцевому ринку

Начальника радіостанції однієї з військових частин, дислокованих на території Хмельницької області, підозрюють у дезертирстві та розкраданні майна оборонного призначення. Про це повідомляє СБУ.

Начальник демонтував комплектуючі елементи радіолокаційного обладнання і радіоприймальних вузлів для продажу. Викрадене майно він зберігав вдома, а клієнтів шукав серед торгівців дорогоцінними металами, зокрема, на місцевих радіоринках.

Наприкінці квітня військовий втік зі служби і переховувався у знайомих на території регіону, а також у Львівській області. Дезертира затримали у Хмельницькому. Зловмиснику повідомлено про підозру у розкраданні військового майна і дезертирстві, вчиненому в умовах особливого періоду. Йому обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Упіймали дезертира
СБУ

У разі доведення вини, підозрюваному загрожує позбавлення волі на строк від 5 до 12 років.

Нагадаємо, минулоріч на Херсонщині поліція СБУ для затримання розшукуваного бойовика "ЛНР" влаштувала спецоперацію - аби затримати дезертира, який зачинився у квартирі і погрожував розстрілом.

Источник материала
loader
loader