У Києві транспортний колапс. Столиця з ранку до вечора стоїть у заторах. Попри нещодавні заяви мера Віталія Кличка, що вже можна дозволити роботу транспорту, торговельних центрів, а від червня - дитсадків та навчальних закладів, у п’ятницю, 22 травня, МОЗ завдало удару по цьому оптимістичному плану. Посилаючись на свіжі дані, відомство порадило відтермінувати послаблення карантинних обмежень.

Між владою Києва та урядом виникла суперечка. Про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Так, 22 травня у напрямку Лівого берега стояли у заторах майже усі мости. Також повільно рухався транспорт набережними. Столиця погрузла у затори в вечірню годину пік.

Наприклад, відстань від Подолу до Північного мосту, яку зазвичай можна подолати за 15-20 хвилин, в цей день це вийшло майже за півтори години.

Вранці ситуація була така сама, але в інший бік Києва.

А на проспекті Степана Бандери був затор на 7-8 кілометрів у бік Дорогожичів.

На дорогах зустрічались водії-порушники, які об'їжджали затори узбіччями, зустрічними смугами, їх ніщо не зупиняло.

Мер Києва звернувся до МОЗ із проханням зробити виняток для столиці і дозволити працювати транспорту та бізнесу. Деякі пункти все ж прибрати, але дати можливість зробити послаблення.

"Відновити роботу наземного громадського транспорту, і торгових закладів до 1000 кв. м від 23 травня. Не відкривати поки дитячі та спортивні майданчики. Метро відкрити, як і планували, від 25 травня. Бо в місті відбувається транспортний колапс", - сказав Кличко.

Чи запроваджувати зняття обмежень другого рівня послаблення карантину - вирішуватимуть на нараді 23 травня. У Київській адміністрації скликають термінову нараду.

Якщо послаблення відбудуться, то від завтра має запрацювати наземний транспорт вже без спеціальних перепусток. Від 25 травня - метрополітен. Мають поновити свою роботу невеличкі торговельні центри. Від 1 червня відкритися дитячі садки, школи та університети для випускників або абітурієнтів, спортивні майданчики та навіть пляжі.

Відео Столиця у заторах: чому МОЗ радить відтермінувати запуск громадського транспорту у Києві

Чи послаблять завтра карантин у Києві - це питання хвилює всіх його жителів. Попри нещодавні заяви мера Віталія Кличка, що вже можна дозволити роботу транспорту, ТЦ, а з червня - дитсадків та навчальних закладів, сьогодні МОЗ завдало удару по цьому оптимістичному плану. І, посилаючись на свіжі дані, порадило відтермінувати важливий крок до свободи.  

Нагадаємо, що головний санітарний лікар України Віктор Ляшко заявив, що станом на 22 травня Київ не готовий до переходу на другий етап пом'якшення карантину.

Упоминаемые персоны
Поделиться сюжетом
https://m.me/nakolinaperedukrainoy